Уряд внесе законопроект про монетизацію пільг на проїзд у транспорті

ЕкономікаЮлія Поліковська, 26 вересня 201614531
Уряд внесе законопроект про монетизацію пільг на проїзд у транспорті
Мінсоцполітики наполягає на монетизації пільг на проїзд у громадському транспорті

Міністерство соціальної політики має намір внести до Верховної Ради законопроект щодо монетизації пільг на проїзд у громадському транспорті. Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, повідомив «Інтерфакс-Україна».

Він зазначив, що Кабінет міністрів після повторного розгляду цього законопроекту планує внести його на розгляд парламенту. Рева уточнив, що сподівається, що це відбудеться до початку до наступного року.

«Вочевидь, необхідно перейти від системи натурального надання преференцій до грошових компенсацій за ті чи інші пільги. У нашому суспільстві є різні пільгові категорії, які мають право на різні види пільг. Якщо їх всіх систематизувати і потім ці пільги монетизувати, тобто виплачувати в грошовій формі, то після цього можна буде сказати, що гроші, виплачені людині, вона може використовувати, як вважає за необхідне, але при цьому платить за послуги на рівні з іншими», – сказав Андрій Рева.

Міністр пояснив, що зараз мешканці міст мають більше можливостей скористатися своїми пільгами, ніж люди з села. Проте даний закон після його ухвалення дозволить останнім отримати компенсацію за невикористані пільги.

Зазначимо, монетизація пільг на проїзд у транспорті означає, що замість безкоштовних послуг пільговики отримують від держави гроші, які платитимуть за ці послуги на загальних підставах. Зараз кошти в якості відшкодування скеровують перевізникам, які перевозять пільговиків.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук