Міністерство юстиції протестувало систему електронних торгів

ЕкономікаО.Г., 12 лютого 20153240

У Міністерстві юстиції сьогодні, 12 лютого, провели тестовий запуск електронної системи державних закупівель.

Зокрема, продемонстрували так званий  редукційний аукціон (аукціон на зниження ціни) на прикладі закупівель товарів у «допороговому» сегменті, де лоти вартістю до 100 тис. грн. Як відомо, для таких закупівель  законодавством не передбачено проведення повноцінних тендерів.

Під час першого раунду вартість лоту знизилась із 9,5 тис. грн до 7,3 тис. грн, повідомляє прес-служба Міністерства юстиції України.

Як зазначається у повідомленні, у 2014 році Мін’юст спільно із грузинськими експертами розпочав розробку електронної системи державних закупівель, яка дозволить проводити редукціони (аукціони на зниження ціни) в он-лайн режимі.

«В умовах економічної кризи це суттєво спростить доступ компанії та фізичних-осіб підприємців до системи постачання товарів і послуг, потребу в яких має держава, а також кардинально здешевить їх, і нівелює корупційну складову таких закупівель. Кожен підприємець матиме шанс на перемогу, надавши найнижчу ціну за товари і послуги належної якості», – розповів міністр юстиції Павло Петренко.

Міністр нагадав, що досі система державних закупівель залишалась однією із найбільш корумпованих в країні. Згідно з даними СБУ, у 2013 році близько 75% усіх закупівель товарів і послуг за державні кошти проводились із порушеннями.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук