Місія МВФ почала обговорення нової програми для України

Обговорення нової програми триватимуть кілька тижнів

ЕкономікаЮрій Братюк, 27 вересня1110

У п'ятницю, 27 вересня, місія Міжнародного валютного фонду розпочала обговорення нової трирічної програми підтримки України в рамках механізму розширеного фінансування. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на українське представництво МВФ.

Зазначається, що за результатами візиту місії Фонду в Україну, Місія розпочала обговорення щодо нової 3-річної програми за підтримки МВФ в рамках механізму розширеного фінансування. Обговорення нової програми триватимуть найближчими тижнями.

«За останні два тижні експерти місії провели плідні дискусії з питань напрямків політики для нової програми, зокрема, стосовно податково-бюджетної та грошово-кредитної політики, а також ключових заходів реформування. Крім того, було наголошено на важливості незалежності Центрального банку та захисту фінансової стабільності, а також на необхідності докласти всіх зусили для мінімізації фіскальних втрат, пов'язаних з реорганізацією чи ліквідацією банків», – розповіли в МВФ.

У відомстві наголосили, що після цьогорічних виборів влада наразі має можливість просувати необхідні реформи. Керівництво держави поставило перед собою амбітне завдання трансформувати економіку та досягти потужнішого зростання для поліпшення життєвого рівня всіх українців, одночасно захищаючи макроекономічну стабільність.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук