Міська рада судиться за приміщення дитсадка у Львові

СуспільствоОрися Шиян, 16 березня 20178060

Представники львівської мерії в судах вимагають повернути приміщення колишнього садочка, щоб відновити його функціонування. Приміщення дитсадка №107 на вул. Панаса Мирного, 13 у 1992 році передали МНВК Сихівського району, згодом його кілька разів перепродали.

Однак, як повідомляє управління освіти ЛМР, закон забороняє відчуження майна такого типу або використання його в інших, не освітніх цілях.

«Відповідно до Законів України «Про освіту», «Про позашкільну освіту» недопустимо не цільове використання приміщень освітніх навчальних закладів. Неприпустимо, щоб це приміщення було використане іншими особами і щоб мешканці мікрорайону не мали змоги використовувати його для своїх дітей», ― зазначила в. о. начальника управління освіти ЛМР Зоряна Довганик.

За її словами, у цьому мікрорайоні багато дітей чекають в електронній черзі і в садочках не вистачає місць. Тому неприпустимим є той факт, що це приміщення може бути перепрофільованим.

Як уточнили в мерії, у 1992 році через ліквідацію дошкільної установи №107 приміщення площею 990 кв.м на вул. Панаса Мирного, 13 передали МНВК Галицького району, який його згодом зареєстрував на праві державної власності. Потім керівник МНВК на підставі договору купівлі-продажу відчужив нежитлове приміщення на користь фізичної особи. Далі приміщення кілька разів перепродувалось і зараз єдиним власником приміщень є ТзОВ «Росанбуд».

Впродовж 2007-2011 років за позовом Львівської міської ради розглядалась справа про визнання недійсними договорів купівлі-продажу цього приміщення. Апеляційний суд Львівської області визнав недійсним лише перший договір купівлі-продажу. Всі наступні ні.

Згодом ТзОВ «Росанбуд» домігся через суд виселення МНВК Сихівського району із приміщення. Сьогодні, 16 березня, МНВК мають виселяти.

Міський голова Львова Андрій Садовий звернувся в управління юстиції із закликом не допустити виселення освітньої станови.

Зараз юридичний департамент подав касаційну скаргу на рішення судів.
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук