Міськрада Миколаєва проголосувала проти будівництва нового полігону ТПВ

Мера міста і депутатів обурило, що голова ЛОДА віддав 5,7 га на околиці міста фірмі без досвіду у цій сфері

ЕкономікаЮлія Лавришин, 5 жовтня 201810461
Міськрада Миколаєва проголосувала проти будівництва нового полігону ТПВ
Міський голова Миколаєва Андрій Щебель обурився, що полігон ТПВ облаштовуватиме фірма без відповідного досвіду

У п’ятницю, 5 жовтня, міськрада Миколаєва на Львівщині проголосувала проти надання Львівською ОДА ділянки площею 5,7 на околиці міста приватній фірмі ТОВ «Садем Трейдинг» під будівництво полігону ТПВ. Проти розпорядження про надання на землі проголосували усі 16 депутатів, що були присутні на позачерговій сесії, та міський голова.

Як повідомив у Facebook міський голова Миколаєва Андрій Щебель, позачергову сесію він скликав у зв'язку з тим, що напередодні голова ЛОДА Олег Синютка підписав розпорядження про виділення 5,7 га на території Миколаївської міської ради під полігон ТПВ. Нагадаємо, дозвіл на розробку проекту землеустрою на цю ділянку отримала приватна фірма ТОВ «Садем Трейдинг», яка існує всього півроку і донедавна займалась обслуговуванням кол-центрів.

«З огляду на те, що фірма ТОВ «Садем Трейдинг» взагалі не має досвіду щодо роботи з поводження з твердими побутовими відходами, депутатський корпус Миколаївської міської ради висловив категоричну незгоду щодо резонансного розпорядження голови ЛОДА. Крім того, за дорученням депутатського корпусу Миколаївської міської ради голові ЛОДА»,написав Андрій Щебель.

ZAXID.NET Андрій Щебель пояснив: «Земельний кодекс говорить, що землі на території місцевих рад, на яких розташовані стратегічні об’єкти, зокрема полігони ТПВ, мають бути у комунальній власності. Тобто нас обурило те, що голова ЛОДА без нашого відома віддав землю на нашій території якійсь незрозумілій фірмі. Також ми проти будівництва нового полігону ТПВ, натомість ми пропонуємо розширити та існуючий полігон, щоб надалі приймати львівське сміття», – Андрій Щебель пояснив ZAXID.NET.

Нагадаємо також, що ще 13 вересня Андрій Щебель звернувся до голови ЛОДА з проханням надати дозвіл на розробку проекту землеустрою на землі навколо існуючого полігону Миколаєва, щоб у подальшому його розширити. Однак у ЛОДА досі не відповіли на його звернення.

ZAXID.NET звернувся до прес-служби ЛОДА з проханням прокоментувати, чому у ЛОДА досі не відповіли на звернення Миколаївської міськради про надання землі під полігон. Коментар ZAXID.NET у ЛОДА не надали та порадили написати інформаційний запит.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук