«Місце щасливих людей» у Львові облаштують за проектом дизайнерів з Дніпропетровська

«Місце щасливих людей» у Львові облаштують за проектом дизайнерів з Дніпропетровська
Візуалізація проекту переможців

У Львові журі підбило підсумки бліц-конкурсу на проект облаштування інтерактивного громадського простору «Місце щасливих людей» на пл. Гасина та оголосило переможцем відому дніпропетровську студію дизайну «decorkuznetsov».

До участі в конкурсі було подано 6 проектів, серед яких 4 – львівських авторів, 1 – київських, та 1 – дніпропетровської студії «decorkuznetsov», дизайнерів Валерія та Катерини Кузнєцових, який і став переможцем, інформує прес-служба Львівської міськради.

Учасники конкурсу мали створити проект цілісного сучасного інтерактивного громадського простору, що містив би арт-об’єкти, присвячені творчості Андрія Кузьменка. Простір можна було розглядати як «мистецьку платформу», на якій талановиті й активні люди зможуть презентувати свої творчі доробки у сфері музики, просвітництва та образотворчого мистецтва.

Проект переможців передбачає створення інтерактивного громадського простору з функціями імпровізованої сцени, груп лавок, зони схилу із сидіннями, паркуванням велосипедів, арт-об’єктом «нерв», арт-об’єктами з дерева та металу, різнопланового освітлення.

І місце. Проект дніпропетровської студії дизайну (Натисніть для збільшення)

«Пульс, ритм, нерв, рух, боротьба, звукові та голосові вібрації – це образи, які ми використовуємо в нашому проекті. Діяльність Кузьми Скрябіна була досить багатогранна, і ми намагалися виразити на невеликій ділянці землі в образах його творчість та силу впливу», – зазначають автори.

Опис проекту переможців конкурсу (Натисніть для збільшення)

Друге місце в конкурсі посів проект відомого київського архітектора Сергія Махно, що запропонував створити міні-парк пам’яті музиканта та відобразити цінності його особистості в міському просторі, а саме: щирість, пристрасть, справжню дружбу, правду тощо. Девізом проекту є цитата з пісні Скрябіна: «Життя красиве, коли кольорове. Значить получилося, дякувати Богу…».

ІІ місце. Проект київського архітектора

Третє місце посів проект молодих львівських ландшафтних архітекторів Соломії Максим та Віктора Собчука. Соломія також відома розробкою концепції створення ландшафтного індустріального парку на вул. Липинського.

ІІІ місце. Проект львівських ландшафтних архітекторів (Натисніть для збільшення)

З усіма проектами, поданими на конкурс, можна детальніше ознайомитись на сторінці конкурсу у Facebook.

Конкурс фінансує Благодійний фонд імені Кузьми Скрябіна. Фінансування реалізації проекту буде здійснюватись і з бюджету міста (благоустрій громадського простору), і за кошти Благодійного фонду імені Кузьми Скрябіна. Замовлення та розробка робочого проекту планується на першу половину 2016 року, восени заплановано розпочатися підготовчі роботи. Реалізація проекту планується на 2017 рік.

До роботи конкурсного журі долучилися головний архітектор Юліан Чаплінський, головний художник Віктор Пецух, начальник управління охорони історичного середовища Лілія Онищенко-Швець, член правління ЛОО НСАУ Богдан Гой, засновник Музею ідей Олесь Дзиндра, художник Влодко Кауфман, заслужений архітектор Віктор Романинець, архітектор Ігор Куляса, батьки музиканта Андрія Кузьменка пані Ольга та пан Віктор Кузьменки.

Студія «decorkuznetsov» спеціалізується на предметному й інтер’єрному дизайні. Валерій – постійний учасник та лауреат дизайнерських конкурсів і виставок в Україні та за кордоном. У 2015 році студія отримала авторитетну в галузі дизайну нагороду Red Dot Design Award, що надається європейським інститутом Центр дизайну в Ессені за проект Smart Door (розумні двері).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук