Міжнародна агенція S&P змінила прогноз по рейтингу України «CCC» на «стабільний»

Міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's змінило прогноз довгострокового рейтингу України за зобов'язаннями в іноземній валюті, що знаходиться на рівні «CCC», з «негативного» на «стабільний».

Про це йдеться у прес-релізі агентства опублікованому в п’ятницю, 11 липня.

Поліпшення прогнозу відображає думку аналітиків S&P, які вважають що досягнення угоди про отримання кредиту від Міжнародного валютного фонду в розмірі близько $17 млрд дозволило забезпечити потреби України в зовнішньому фінансуванні на найближчі 12 місяців і стабілізувати макроекономічну ситуацію в країні, яка останніми місяцями значно погіршилася.

Разом з тим агентство визнає наявність ризиків, які можуть перешкодити реалізації кредитної програми. До них спеціалісти S&P відносять негативний вплив кризи на сході країни на її територіальну цілісність і доступні матеріальні ресурси, непрості і непередбачувані відносини з Росією та поглиблення рецесії в українській економіці.

За оцінкою експертів S&P, ВВП України може скоротитися на 7% за підсумками 2014 року, а бюджетний дефіцит може скласти до 11% ВВП.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук