Міжнародна компанія «Jones Lang LaSalle» розробить ТЕО конгрес-центру біля «Арени Львів»

Один із можливих варіантів конгрес-центру

Міжнародна компанія «Jones Lang LaSalle» розроблятиме техніко-економічне обґрунтування конгрес-центру, який планують збудувати на ділянці площею 8 га поблизу «Арени Львів». Він дозволятиме проводити події з кількістю більше 1 000 учасників.

Переможця у міській раді оголосили сьогодні, 10 жовтня. Ним стала компанія «Jones Lang LaSalle», яка подала найнижчу конкурсну пропозицію і погодилися підготувати документацію за 780 тис. грн. Окрім цієї компанії на конкурс подавалося ще 4 компанії. Зараз ця компанія працює, зокрема, у Дубаї і розробляє виставковий центр для «World Expo» – найбільшої світової події у галузі виставок.

«Одне з стратегічних питань для Львова, яке потрібно вирішувати, - це будівництво мультифункціонального комплексу, який би включав виставкові зали та місця для проведення різноманітних подій. - розповів заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко. - Для цього у міській раді була створена робоча група, завданням якої було провести тендер щодо визначення переможця на виготовлення техніко-економічного обґрунтування, яке має дати відповідь на питання, яким саме повинне бути це місце».

За словами директора ЛКП «Агенція з підготовки подій» Ліни Остапчук, лише торік у Львові відбулося 237 конференцій, а за перші півроку 2016 року ця кількість зросла на 30%, тому такий конгрес-центр є потрібним для Львова.

«Розробка ТЕО відбуватиметься у три етапи. Першим і найважливішим буде аналіз ринку і дослідження того, що включатиме цей простір. Цей етап займе 45 днів. Розробка концепції та майстер-плану триватиме 20 днів, а також підготовка бізнес-плану та техніко-економічного обґрунтування, яка триватиме ще 25 днів», - прокоментував директор головного офісу компанії «Jones Lang LaSalle» в України Дмитро Гавриленко.

Після цього, за словами Андрія Москаленка, буде оголошений архітектурний конкурс.

Штаб-квартира «Jones Lang LaSalle» знаходиться у Чикаго, а також має понад 200 офісів у різних країнах світу. Компанія «Jones Lang LaSalle» входить у топ-500 компаній з найкращим економічним розвитком за рейтингом американського журналу «Fortune».

За даними бізнес-пошукової системи «Youcontrol», компанія «Jones Lang LaSalle» створена двома англійськими компаніями: «ДЖОНС ЛЕНГ ЛАСАЛЬ СЕРВІСІЗЛІМІТЕД» та «ДЖЕЙ. ЕЛ. ДАБЮ-Ю. НОМІНІЗ ЛІМІТЕД». Керівником «Jones Lang LaSalle» в Україні є Тетяна Кузьменко, яка також є засновницею ТзОВ «Ал Партнерс».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук