Мобільні оператори підписали договори про конверсію радіочастот

ЕкономікаО.Г., 24 квітня 20158090

Оператори мобільного зв'язку «Київстар», «МТС Україна» і «Астеліт» (бренд life:)) підписали договори про конверсію з Міністерством оборони та іншими спецкористувачами.

У прес-службі «МТС Україна» сказали, що документи підписані. Найближчим часом оператор має сплатити 50% суми за конверсію з урахуванням індексації. Кошти будуть спрямовані на реалізацію першого етапу конверсії, пише «Інтерфакс».

В «Астеліті» також підтвердили підписання договорів. «Так, договори підписані вчора. Ми пройшли дуже довгий шлях у напрямі 3G і знаємо, наскільки запуск технології очікуваний в Україні, тому зараз активно працюємо, щоб нічого не завадило запустити послугу найближчим часом. Однак швидкість запуску 3G мережі залежатиме не лише від договору зі спецкористувачами, але і від низки інших дозвільних документів», - прокоментував директор із корпоративних регуляторних та юридичних відносин оператора Дмитро Фурман.

Підписання договорів з військовими підтвердили і в компанії «Київстар». «Компанія підписала договір про конверсію радіочастот з усіма сторонами - Міністерством оборони України, Міністерством внутрішніх справ України та Державною службою спеціального зв'язку. Вартість конверсії частот була переіндексована військовими згідно з індексом інфляції і для «Київстар» становитиме близько 715 млн грн. За умовами договору компанія сплатить конверсію в три платежі. Перший з них - 50% - буде проведено до 6 травня 2015 року», - пояснили в компанії.

Як повідомлялося, три найбільших мобільних оператори були визнані переможцями тендера на отримання ліцензій в стандарті UMTS (3G). Тендер передбачає проведення конверсії радіочастот, придатних для стандарту третього покоління. Оператори зобов'язані перерахувати Міністерству оборони за проведення конверсії радіочастот мінімум 1,6 млрд грн (вона може бути збільшена з урахуванням інфляції).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук