Модернізацією контактних мереж «Укрзалізниці» займатиметься польська компанія

Модернізацією контактних мереж «Укрзалізниці» займатиметься польська компанія
Працівники PKP Energetyka працюватимуть на мережах Укрзалізниці

Голова правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцех Бальчун і керівник польської PKP Energetyka Войцех Ожех підписали договір про наміри, який передбачає співпрацю двох компаній. Підписання відбулося 6 вересня під час Економічного форуму в м. Криниця-Здруй, повідомило видання Rynek infrastruktury.

Представники компаній задекларували намір обмінюватися досвідом і співпрацювати у ключових сферах діяльності, розвивати бізнес-проекти і проекти розвитку.

Зазначено, що енергетична співпраця між PKP і «Укрзалізницею» торкнеться, зокрема, здійснення технічного обслуговування і модернізації роботи контактної мережі, управління розподілом електроенергії за допомогою впровадження сучасних IT-інструментів, з метою підвищення енергоефективності.

Керівник «Укрзалізниці» Войцех Бальчун розповів польським журналістам, що сьогодні для компанії найбільш важливими є питаннями оптимізація витрат і модернізація інфраструктури, а також боротьби з повсюдною корупцією. Також нагадав про плани створення UZ Cargo International з двома підрозділами, які будуть орієнтовані на роботу з європейськими та азіатськими країнами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук