Молдова через АЧС заборонила ввезення м'яса з України

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 29 вересня 20161840

Кабінет міністрів Молдови прийняв рішення про тимчасову заборону на ввезення з України м’яса, препаратів, продуктів і субпродуктів тваринного походження від тварин, сприйнятливих до африканської чуми свиней, а також сировини для фуражу, повідомляє Moldpres.

Це рішення прийнято за підсумками скликаного 27 вересня прем’єр-міністром Молдови Павлом Філіпом засідання Комісії з надзвичайних ситуацій, на якому було затверджено План заходів щодо запобігання розповсюдження африканської чуми свиней (АЧС) на території республіки.

Документ передбачає, зокрема, що молдовське національне агентство з безпеки харчових продуктів координуватиме дії щодо запобігання розповсюдження африканської чуми свиней на території країни і забезпечить необхідні кошти для проведення заходів з контролю над вірусом.

Нагадаємо, на початку вересня таке ж рішення прийняла влада Вірменії.

Африканська чума свиней – це контагіозне вірусне захворювання домашніх і диких свиней. Воно передається під час прямого контакту хворих та здорових тварин через продукти зі свинини, кліщі і механічно (транспортні засоби, під час переміщення людей і тварин). Вакцини від АЧС немає.

В Україні цього літа АЧС зафіксували, зокрема, на Волині а також в Одеській та Чернігівській областях.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук