В Одеській та Чернігівській областях зафіксували спалахи африканської чуми свиней

Торгівля живими свинями, м’ясом із них та іншими продуктами на місцевих базарах заборонена

В Одеській та Чернігівській областях зафіксували спалахи африканської чуми свиней
фото УНІАН
В Одеській та Чернігівській областях зафіксували спалахи АЧС

За останній час в Україні зареєстрували чотири спалахи захворювання на африканську чуму свиней (АЧС): три в Одеській і один у Чернігівській областях. Про це у вівторок, 2 серпня повідомляє прес-центр Держпродспоживслужби.

В Одеській області спалах зафіксовано у селі Осички Савранського району Одеської області. Там сформували групу з вилучення свиней за участю співробітників Державної служби з надзвичайних ситуацій, райдержадміністрації та фахівців ветеринарної медицини.

У селі Шляхове Балтського району Одеської області через спалах АЧС вилучили та знищили 24 свині. Для того щоб локалізувати та ліквідувати спалах АЧС, провели засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Балтській райдержадміністрації.

На території Барановської сільської ради Іванівського району Одеської області вилучили та знищили ще 97 свиней через захворювання на АЧС. На аналогічному засіданні Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії обговорювали вжиття заходів проти хвороби свиней.

У приватному секторі села Бакаївка Ічнянського району Чернігівської області працюють групи з вилучення свиней. На даний момент знищили три свині. У Чернігівській області провели засідання, на якому затвердили план заходів щодо профілактики, недопущення поширення та ліквідації захворювання африканської чуми свиней.

Зазначається, що у всіх селах, де зареєстровано АЧС, працюють стаціонарні карантинно-міліцейські пости, де проводять дезінфекцію транспорту. У зонах спостереження та нагляду ведуть моніторинг фізіологічного стану тварин. Торгівля живими свинями, м’ясом із них та іншими продуктами на місцевих базарах заборонена.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук