МОН дало рекомендації абітурієнтам, які не змогли подати електронні заяви до вузів

Вступники, які не змогли подати електроні заяви, зможуть подавати заяви у паперовій формі 25-26 липня

МОН дало рекомендації абітурієнтам, які не змогли подати електронні заяви до вузів
фото МОН
Голова Міносвіти Лілія Гриневич

У Міністерстві освіти та науки України повідомили, що 25 та 26 липня усі вступники, які не змогли подати електроні заяви, можуть подавати заяви до вишів у паперовій формі, інформує прес-служба міністерства.

Відповідне рішення було ухвалено під час наради міністра освіти і науки України Лілії Гриневич з представниками приймальних комісій ВНЗ, де обговорювалися ключові проблеми роботи навчальних закладів під час вступної кампанії.

«Щоб забезпечити участь усіх вступників у конкурсному відборі, ми надаємо можливість їм упродовж двох останніх днів подавати заяви у паперовій формі – незалежно від того, створювали вони електронний кабінет чи ні. Тобто навіть якщо раніше вступник зареєстрував електронний кабінет, однак не зміг подати необхідні електронні заяви, зараз він може зробити це у паперовій формі. Відповідний лист направлено усім керівникам вищих навчальних закладів», - наголосила Гриневич.

Крім того, листом врегульовано питання щодо внесення до електронних кабінетів документів, які підтверджують право на зарахування 200 балів з двох вступних випробувань тим вступникам, які є членами збірних команд України і які брали участь у міжнародних олімпіадах, чемпіонам і призерам Олімпійських, Паралімпійських і Дефлімпійських ігор.

У тих заявах, де не підтвердилися підстави для нарахування 200 балів, будуть внесені наступні зміни: для всіх заяв, які не отримали відмову ВНЗ, буде знято підстави для нарахування 200 балів та перераховано конкурсний бал; для всіх заяв, що вже зареєстровані навчальним закладом та які отримали відмову ВНЗ, буде знято підстави для нарахування 200 балів та перераховано конкурсний бал.

Заява буде повернута в статус «Зареєстровано у вищому навчальному закладі».

Кожен ВНЗ отримає лист з переліком номерів заяв, що були змінені; для таких вступників буде заблоковано реєстрацію нових заяв з підставами для нарахування 200 балів.

Кожен вступник отримає відповідне повідомлення на електронну пошту, на яку зареєстрований електронний кабінет.

Нагадаємо, нещодавно через кібератаки абітурієнти не мали доступу до своїх електронних кабінетів. У зв’язку з цим Міносвіти дозволило подавати паперові заяви деяким абітурієнтам.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук