МОН повідомило про збої у роботі електронної бази вступників

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич повідомила, що через технічні збої у роботі електронної бази вступників абітурієнтам потрібно зачекати годину, поки триватиме технічна перерва. Так в інтерв’ю Радіо Свобода вона прокоментувала повідомлення вступників про те, що система «лягла».

«Відбулися певні збої, і база почала повільніше працювати, нам потрібен технічно час, щоб перезавантажити програмне забезпечення, і такі технічні перерви можуть тривати впродовж години. Якщо ви зайшли і побачили, що технічна перерва, це означає, що вона триває орієнтовно годину і після того база почне працювати», – сказала Гриневич.

Додамо, що 12 липня в Україні розпочалася вступна кампанія до ВНЗ. За словами міністрки освіти, станом на 11:00 абітурієнти подали 178 заявок на вступ.

«Сьогодні база почала працювати з 9 години, зараз вже є 178 заяв. Я хочу всіх заспокоїти, до 26 липня ви встигнете подати свої документи, тобто ми маємо перед собою ще щонайменше три тижні нормальної роботи, коли можна буде подати документи. Подати документи можна з дому, для тих, хто з якоїсь причини з дому не може цього зробити, ви можете прийти до приймальної комісії будь-якого вищого навчального закладу, і вам допоможуть це зробити», – зазначила Гриневич.

Прийом документів для вступників, які хочуть навчатися на бакалавраті, триватиме з 12 до 26 липня. Списки рекомендованих до вступу за результатами співбесід і за квотами оприлюднять 24 липня, а за результатами ЗНО – 1 серпня. Абітурієнти, які хочуть вступати на магістратуру, зможуть подавати заявки з 17 липня до 24 липня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук