МОН дозволило відновити роботу позашкільних гуртків з 1 червня

З 1 червня може бути відновлено роботу закладів позашкільної освіти у регіонах, де відбувається послаблення карантину. Про це повідомили у прес-службі Міністерства освіти і науки.

«З 1 червня заклади позашкільної освіти можуть відновити роботу в регіонах, де буде запроваджено послаблення протиепідеміологічних заходів. У закладах позашкільної освіти буде дозволено проводити заняття у групах до 10 осіб та заборонено масові заходи. Розпочати роботу зможуть заклади позашкільної освіти тільки тих регіонів, де місцева влада ухвалить рішення про послаблення карантину», – про це йдеться в листі МОН.

Вказано, що рішення про відкриття конкретного закладу приймає його засновник або власник.

«Відкриті заклади позашкільної освіти мають забезпечувати дотримання санітарних та протиепідеміологічних заходів, рекомендованих Міністерством охорони здоров’я України. У закладах позашкільної освіти мають встановити такий графік роботи, щоби уникати скупчень дітей», – повідомили у прес-службі.

Зазначається, що для організації безпечного освітнього процесу в закладах позашкільної освіти МОН рекомендує:

- забезпечити дотримання соціальної дистанції щонайменше 1,5 м під час групових занять;

- за можливості проводити заняття на свіжому повітрі;

- дотримуватись маскового режиму, провітрювати приміщення, забезпечити дезінфекцію поверхонь та виконувати інші протиепідеміологічні заходи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук