Moody's прогнозує падіння ВВП України на 8%

ЕкономікаІрина Данилів, 11 грудня 20141780

Міжнародне рейтингове агентство Moody's Investors Service прогнозує падіння економіки України за підсумками 2014 року до 8%, але очікує скорочення падіння у 2015 році до 2%. Про це йдеться у дослідженні агентства, розміщеному на корпоративному сайті.

«Прогноз щодо економіки України - «мінус» 8% у 2014 році і до «мінус» 2%. Значні ризики спричиняють політична невизначеність і геополітична напруженість, відсутність структурних реформ, висока залежність від зовнішніх вливань, скорочення золотовалютних резервів і необхідність значної рекапіталізації банків», - цитує дослідження УНІАН.

Причому в агентстві зазначають, що економічна ситуація в Україні багато в чому буде впливати на розвиток економіки всього регіону, особливості банківської системи.

Нагадаємо, раніше уряд прогнозував, падіння економіки за підсумками року на рівні 7%. Згідно з останніми прогнозами Світового банку, падіння становитиме 8%, а за оцінками Європейського банку реконструкції та розвитку – 9% і 6,5% - за оцінками Міжнародного валютного фонду.

Падіння валового внутрішнього продукту (ВВП) України у третьому кварталі 2014 року порівняно із третім кварталом 2013 року згідно з даними Держстату, становило 5,1%.

Міністерство фінансів України прогнозує падіння ВВП України у 2015 році на 4,5% за інфляції 13,4%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук