Москаль просить уряд розробити механізм компенсації за воду, яку Україна постачає в «ЛНР»

Річні збитки комунальних підприємств водоканалу за воду, що поставляється на окуповані терористами з «ЛНР» території Луганської області, складають майже 360 мільйонів гривень на рік, повідомив голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль.

«Переважна більшість джерел водопостачання Луганської області залишилася на контрольованій Україною території, а 90 відсотків видобутої тут води постачається на окуповані території. Перекрити воду в так звану ЛНР (де розташовані навчальні, лікувальні заклади, а також проживають мирні громадяни, які не мають відношення до терористів), значить спричинити там гуманітарну катастрофу. Водночас жодної копійки за спожиту на окупованих територіях воду Україна не отримує. Річні збитки комунальних підприємств водоканалу, створених замість «Луганськводи» (яка відмовилася переїхати на контрольовану Україною територію) складають майже 360 мільйонів гривень на рік», – повідомив Москаль на своєму сайті.

Оскільки оплата за послуги з водопостачання споживачами так званої ЛНР не врегульована на законодавчому рівні, керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації звернувся до Кабінету міністрів України з проханням розробити механізм компенсації підприємствам водоканалу за воду, яка постачається на окуповані території.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук