Мотивація для занять спортом: як не пропускати тренування

СпортТест, 27 вересня 20186940
Мотивація для занять спортом: як не пропускати тренування
фото unsplash.com
Мотивація

У будь-якій справі найголовніше – почати! Якщо ви вже зробили зусилля над собою, перебороли лінь чи втому і прийшли у спортзал – це вже половина справи. Тепер важливо не пропускати заняття.

До вашої уваги кілька дієвих порад, як знайти мотивацію займатись спортом і не зупинятись на досягнутому.

Встановіть для себе чітку ціль

Спитайте себе, навіщо вам спорт і поставте перед собою конкретні завдання: схуднути чи набрати вагу, стати витривалішими чи бути здоровішими. А, може, у вас є мрія – пробігти півмарафон чи взяти участь у запливі?

За підтримки першого у Львові спортивно-торгово-розважального центру Spartak


Зустрінемось на Інструментальній, 49 вже у березні! www.spartak.city

Чітка мета допоможе сконцентруватись на ефективних вправах, аби досягнути результату.

Оберіть персонального тренера

Найкращим стимулом не пропускати заняття у спортзалі є ваше бажання туди приходити. А якщо ви знаєте, що вас там чекає улюблений тренер, який завжди готовий підтримати, підбадьорити, а за потреби й дати «чарівного копняка» – такі заняття ви нізащо не захочете пропускати.

Результати

Професійні фітнес-тренери кажуть, що мотивацію для занять спортом треба шукати тільки у спортзалі. Просто треба почати бігти, присідати, відтискатись, качати прес – і мотивацію ви знайдете у самому процесі, який неодмінно приноситиме вам задоволення.

А коли побачите результати на вазі чи в сантиметрах, то вже не зможете перекреслити усю зроблену роботу, і саме це стимулюватиме вас не опускати рук і ставити перед собою все нові цілі та досягати їх.

Придбайте абонемент на кілька занять

Якщо у вас все гаразд з самодисципліною і вам подобається займатись самостійно, але маєте потребу в додатковій мотивації – подбайте про абонемент одразу на декілька занять. Так ви зможете стимулювати себе не пропускати заняття, за які вже заплатили.

Винагороджуйте себе

Чудовим стимулом для тренувань може бути винагорода, яку ви вигадаєте для себе. Наприклад, хорошим стимулом для ранкових пробіжок може бути думка про ароматну каву чи шматок торта, яким ви себе потішите після заняття.

Дайте обіцянку

Мотивація займатись спортом чудово спрацьовує, якщо ви пообіцяєте це не тільки собі. Публічна обіцянка чи навіть парі стимулює не пропускати тренувань і тренувати власну силу волі. А винагородою за докладені зусилля буде не лише хороша самооцінка, але й повага інших.

Регулярні заняття спортом допомагають дисциплінувати себе і досягати поставлених цілей не лише у спорті, але й у житті. Фізичні вправи дозволяють тримати себе у хорошій фізичній і емоційній формі. Адже кожен знає, що у здоровому тілі – здоровий дух, а головним суперником має залишатись людина, яку ви щодня бачите у дзеркалі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук