Моцарт та природа

Що послухати на LvivMozArt 20 липня

КультураК.С., 20 липня 20183870
Моцарт та природа
«Kurbasy»

У Львові триває фестиваль LvivMozArt. Одним із головних акцентів фестивалю LvivMozArt стане Eco-Symphony Concert. Його темами будуть природа та стихії у сучасному суспільстві в цілому та в українській культурі зокрема.

Із Молодіжним симфонічним оркестром України (YsOU) виступить визнаний в світі український скрипаль Валерій Соколов, а також молода болгарська солістка-віртуоз, володарка багатьох престижних світових премій і нагород Віві Васcілева.

На завершення програми прозвучить світова прем'єра спеціально написаної кантати Золтана Алмаші для вокального ансамблю та симфонічного оркестру на тему купальських пісень. Спільно з групою «Kurbasy» глядачі зможуть зануритися в світ, повний гармонії з природою. Концерт відбудеться у Львівській опері, диригент – арт-директорка фестивалю Оксана Линів.

Також у рамках фестивалю пройде міжнародний форум «Моцартіана: європейський та всеукраїнський аспекти. Середовище Ф.К. Моцарта у Львові». Перший форум відбувся у 2017 році й висвітлював життя і творчість Франца Ксавера Моцарта в галицькому краї та рецепцію музики його геніального батька.

Тепер йтиметься про те, яка ж музично-мистецька атмосфера надихала Ф.К.Моцарта у Львові? Хто був поруч з ним, поділяв його духовні ідеали й допомагав втілювати творчі плани? Модератори: музикознавці Любов Кияновська, Аделіна Єфіменко. Відбудеться форум у палаці Потоцьких.

Докладніше про всі події фестивалю – на його офіційному сайті.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук