Моцарт та сучасність

Що послухати на LvivMozArt 15 липня

КультураК.С., 14 липня 20185580
Моцарт та сучасність
Валерій Соколов - один із найвідоміших українських скрипалів-віртуозів

У Львові триває фестиваль LvivMozArt. Як і щодня, 15 липня на слухачів чекає декілька дуже цікавих подій.

Однією із них стане симфонічний концерт «Моцарт у дзеркалі сучасності», який почнеться у філармонії о 18:00. Він поєднає Концертну симфонію для скрипки та альта з оркестром Вольфганга Амадея Моцарта та симфонію «Переображення» Юрія Ланюка.

Моцарта надихнуло звучання найкращого на той час колективу – Мангеймського придворного оркестру. У цьому творі Моцарта черпає натхнення сучасний український композитор Юрій Ланюк. У його симфонії немає моцартівських цитат, натомість композитор експериментує з колористичним звучанням у віртуозних партіях солістів та оркестру.

Солістами є відомі молоді музиканти Європи – Тобіас Фелдман (на фото, скрипка) та Мюріель Разаві (альт).

У цей же день прозвучить і камерний концерт «Валерій Соколов та друзі». Один із найвідоміших українських скрипалів-віртуозів Валерій Соколов грає на інструменті найвідомішого італійського майстра Антоніо Страдіварі. Еталонне звучання скрипки Страдіварі у поєднанні з вишуканими творами, натхненими Італією, зроблять концерт однією із найпомітніших подій фестивалю.

У програмі прозвучать твори П. Чайковського, Р. Гальяно, А. Вівальді. Також під час концерту прозвучить твір В. Геніна «Light and Shadow», написаний спеціально для фестивалю LvivMozArt. У Львові відбудеться світова прем’єра твору.

Докладніше про всі події фестивалю – на його офіційному сайті.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук