Моцарт та Свірж

Що послухати на LvivMozArt 14 липня

КультураК.С., 13 липня 20188890
Моцарт та Свірж
Замок у Свіржі став для фестивалю новим концертним майданчиком

У Львові триває фестиваль LvivMozArt. Як і щодня, 14 липня на слухачів чекає декілька дуже цікавих подій.

Зокрема, очікується полювання на Моцарта. Йдеться про концерт у палаці Потоцьких (19:00). Вольфганг Амадей Моцарт відомий сонячною, життєрадісною музикою, а також витівками та комічними епізодами, що супроводжували його життя.

Лише у мажорних тональностях він писав для валторни - свого улюбленого інструменту, що веде свій родовід від мисливського рога. Віртуозні твори різних авторів, які не під силу кожному музиканту, виконуватиме Костянтин Тимохін, концертмейстер групи валторн у Базельському камерному оркестрі. Це дивовижна музична мандрівка яскравими композиціями для валторни та її різновидів, зокрема, батька та сина Леопольда і Вольфганга Амадея Моцартів, а також сповнена розповідями про кумедні випадки з життя геніального композитора.

Ще одна з центральних подій фестивалю відбуватиметься у Свірзькому замку, неподалік від Львова. Опера Дмитра Бортнянського «Алкід» була виконана 240 років тому, у Венеції 1778 року. Та опісля, упродовж двох століть, партитуру вважали втраченою. Відколи ж її віднайшли, на LvivMozArt буде перша повноцінна режисерська постановка, яка і відбудеться у Свірзькому замку. Оперу можна буде послухати 14, 15, 19, 20 липня о 20:00.

Організатори передбачили трансфер з центру міста до замку. Автобуси вирушать від вул. Винниченка, 32 о 19:00 та повертатимуться назад о 23:30.

Також залучатиме фестиваль і наймолодших слухачів. MozArtKids - це інтерактивна музична програма для дітей, яка об’єднує читання та виконання музики композитора на основі оповідання Доріс Доррі «Мімі та Моцарт» у перекладі Вікторії Литвиненко. Розповідати та виконувати цю захоплюючу музичну історію будуть дорослі та зовсім юні музиканти віком від 5 до 20 років зі Швейцарії та України. Докладніше про всі події фестивалю – на його офіційному сайті.

Фото: Галицьке товариство повітроплавців

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук