Мовна стаття закону про освіту повністю відповідає європейським практикам – Порошенко

Петро Порошенко наголосив на реальному утвердженні державного статусу української мови

Наразі ухвалений закон про освіту відповідає міжнародним зобов’язанням України. Про це під час зустрічі з освітянами заявив Петро Порошенко, повідомила прес-служба президента України.

Він зазначив, що протягом останніх років Україна дуже обережно впроваджує курс на наповнення реальним змістом державного статусу української мови.

За його словами, він й надалі буде пильно стежити за тим, щоб залишався широкий простір для використання інших мов, якими розмовляють українці. Таким чином Україна й надалі буде демонструвати таке ставлення до національних меншин, що повністю відповідає її міжнародним зобов’язанням.

Попри це, цю позицію необхідно ще донести європейським партнерам і структурам, що мовна стаття закону «Про освіту» повністю відповідає європейським практикам.

«Новий закон про освіту повинен ні в якому разі не віддалити нас від Європи, а навпаки – наблизити», – наголосив Порошенко.

Він додав, що результати експертиз, дискусій та перемовин з європейськими колегами можуть бути враховані в новій редакції закону «Про загальну середню освіту».

Нагадаємо, новий закон про освіту набув чинності 28 вересня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук