МОЗ опублікувало новий список безкоштовних медичних послуг

Новий список послуг, які надаватимуть сімейні лікарі, терапевти і педіатри, набрав чинності з 1 липня

МОЗ опублікувало новий список безкоштовних медичних послуг
фото умовне
Сімейні лікарі, терапевти і педіатри надаватимуть послуги пацієнтам безкоштовно

З початку липня в Україні медична реформа розпочинається на практиці. Медичні заклади, які підписали договір з Національною службою здоров'я України (НСЗУ) отримуватимуть гроші за конкретного пацієнта. І набув чинності новий список послуг, які українцям надаватимуть сімейні лікарі, терапевти і педіатри.

З 1 липня медичні заклади, які надають первинну медичну допомогу і підписали договори з НСЗУ, будуть фінасуватимуться за моделлю «гроші ідуть за пацієнтом». Наразі таких закладів в Україні є 149 комунальних і 12 приватних.

Медзаклади, які ще не встигли підписати договори з НСЗУ, зможуть перейти на нову модель фінансування з 1 жовтня, а з 1 січня 2019 року усі медзаклади, що надають первинну медичну допомогу, фінансуватимуться за принципом «гроші ідуть за пацієнтом».

На Львівщині станом на липень 2018 року є три медичні заклади, які отримуватимуть гроші за надані послуги конкретним пацієнтам - це Гніздичівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини, Моршинська міська лікарня, Центр первинної медико-санітарної допомоги Червонограда.

З липня, як повідомляє МОЗ, усі заклади первинки починають працювати за новими стандартами – набув чинності новий список послуг, які українцям мають надавати сімейні лікарі, терапевти та педіатри. Усі ці послуги є 100% безкоштовними, бо за них громадяни вже заплатили зі своїх податків.

МОЗ подає в картинках перелік послуг, які з липня надаватимуть сімейні лікарі, терапевти і педіатри.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук