З вересня на неякісні медпослуги можна буде поскаржитися на «гарячу лінію»

З вересня на неякісні медпослуги можна буде поскаржитися на «гарячу лінію»
фото умовне
Про вимагання грошей лікарями і неякісні медпослуги можна буде повідомити на «гарячу лінію»

З вересня в Національній службі здоров'я України (НСЗУ) почне працювати «гаряча лінія», на яку українці зможуть зателефонувати і повідомити про неякісно надані медичні послуги лікарями первинної медичної допомоги, а також повідомити про вимагання грошей за безкоштовні послуги.

Про це на брифінгу сказав голова НСЗУ Олег Петренко, повідомляє Укрінформ.

«Ми працюємо над питанням зворотного зв'язку, який лежав би в основах оцінки (якості послуги - ред.). Цей зворотний зв'язок буде реалізовуватися поступово. Перша частина - з вересня у вигляді «гарячої лінії» НСЗУ, де кожен споживач послуг зможе залишити інформацію про те, що його обслужили неналежним чином, або він не отримав послугу, чи у нього вимагали гроші. Зараз розробляється спеціальний механізм, і НСЗУ буде це перевіряти», - сказав Олег Петренко.

За словами Олега Петренка, неякісна медична допомога або відмова в ній можуть бути підставою для розірвання договору НСЗУ з медичним закладом, на який поскаржилися пацієнти. Якщо на один медзаклад надійде велика кількість скарг, у НСЗУ буде підстава перевірити як документацію цього медичного закладу, так й ініціювати роботу медико-експертної комісії МОЗ, якщо виявленні порушення стосуватимуться медичної допомоги.

На сайті Національної служби здоров'я, за словами Олега Петренка, будуть публікувати звернення громадян і відповідну реакцію на них НСЗУ. Номер «гарячої лінії»НСЗУ опублікує згодом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук