МОЗ опублікувало рекомендації для проведення мистецьких заходів під час карантину

Міністерство охорони здоров'я України опублікувало рекомендації для проведення культурних заходів у рамках чергового етапу пом'якшення карантинних обмежень. Постанову головного санітарного лікаря Віктора Ляшка опубліковано на сайті МОЗ.

У відомстві нагадали, що пом'якшення карантину почнеться з 10 червня, при цьому кінотеатри як і раніше залишаться закритими.

Згідно з рекомендаціями МОЗ, проведення масових культурних заходів під час дії карантину дозволяється за низки умов.

Серед вимог до організаторів:

  • температурний скринінг всіх працівників;
  • розміщення на території інформаційних матеріалів про профілактику коронавірусу;
  • достатня кількість антисептиків в місцях масового скупчення людей;
  • маркування для дотримання дистанції 1,5 метра між відвідувачами.

Щоб не допустити скупчення людей, організаторам концертів забороняється створення так званих фан-зон. Якщо захід проходить під відкритим небом, організатор повинен огородити територію його проведення. А для уникнення черг рекомендується збільшити кількість пунктів пропуску, а контроль за вхідними квитками проводити безконтактним способом.

Також організатор зобов'язаний: забезпечити одночасне перебування відвідувачів (як на вулиці, так і в приміщенні) не більш як 1 людина на 5 кв.м; забезпечити розміщення лише на сидячих місцях з дистанцією в 1,5 метра, за столиками - не більш як чотири особи (без урахування дітей до 14 років), в залах зі стаціонарним розміщенням - з вільними місцями поруч, спереду і ззаду (шахове розміщення).

Якщо захід проходить в приміщенні, відвідувачі повинні бути в респіраторах або масках до його завершення. Обов'язкове носіння масок також стосується працівників закладу.

До слова, раніше головний санлікар також пом'якшив протиепідемічні норми роботи ринків під час карантину.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук