У Львові перевірили заклади на дотримання карантинних обмежень

Після обстеження 1300 об'єктів виписали 8 протоколів та оголосили попередження власникам 101 об’єкта

Головні новини Львова 09.06Ірина Панчишин, 9 червня, 19:09 0

Моніторингові групи впродовж чотирьох днів, із 6 по 9 червня, перевіряли у Львові заклади харчування, магазини та готелі на дотримання карантинних обмежень. Такі ревізії почались ще у суботу вранці, 6 червня.

У п’ятницю, 5 червня, міська комісія з надзвичайних ситуацій ухвалила рішення, що дотримання карантину перевірятимуть моніторингові групи. Відтак представники районних адміністрацій спільно із працівниками ЛКП «Муніципальна варта» та Держпродспоживслужби заходили у заклади – готелі, кафе чи ресторани, а також магазини – та перевіряли дотримання карантинних обмежень.

Перше порушення зафіксували у сувенірній крамниці. Ревізори не знайшли тут звичайного термометра, яким щодня мають заміряти температуру працівники.

«Оскільки в даному магазині два працівники, повинні проводитись заміри температури. Також має бути заведений журнал виміру температури. Нам цього, на жаль, не надали», – розповіла представниця районної адміністрації Людмила Микитів.

Тож дані фіксують, щоб передати у комісію з надзвичайних ситуацій. Тим часом, продавці пояснюють: заміряють температуру індивідуально перед початком роботи.

«Це або дома, або на офісі. Сьогодні виміряли в офісі. Вийшли купили термометр», – пояснила продавчиня сувенірної крамниці Наталя.

Наступний об’єкт перевірки – кіоск із шаурмою на пл. Галицькій, 10. Усередині МАФ не має водопостачання, а тому продавати м’ясні вироби не може. День перед тим працівники цього закладу вже отримували попередження, але таки продовжили роботу.

«Тому ми зараз виписуємо припис-попередження на даний МАФ і даємо термін, зараз я визначу період. Дамо, може, годину часу і тоді буде закритий даний МАФ», – каже інспектор муніципальної варти Ігор Синейко.

Усю інформацію про порушення моніторингова група передає комісії з надзвичайних ситуацій.

«Фізичним особам-підприємцям загрожують адміністративні санкції. Тобто у вигляді штрафу, від 17 тис. грн. На юридичну особу-підприємця, здається, штрафи від 34 тис. грн», – додає головний спеціаліст Держпродспоживслужби Вадим Стасюк.

Моніторингові групи обстежили майже 1300 об’єктів у всіх районах міста. Через грубі порушення таки закрили кіоски із шаурмою та хот-догами, а також магазин-кафе та сувенірну крамницю. Виписали 8 протоколів та оголосили попередження власникам 101 об’єкта.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук