МОЗ України за два останні місяці отримало допомогу майже на ₴10 млн

СуспільствоОксана Руда, 28 листопада 20142050

Міністерство охорони здоров'я України за вересень-листопад отримало гуманітарну допомогу від  різних міжнародних організацій на 9 млн 917 тис. гривень. Про це у п’ятницю, 28 листопада, повідомив в. о. міністра охорони здоров'я України Василь Лазоришинець на зустрічі з міжнародними організаціями, передає прес-служба міністерства.

«За період з вересня по листопад 2014 р. МОЗ України отримало гуманітарну допомогу від Всесвітньої організації охорони здоров'я, уряду Грузії, від Фонду народонаселення ООН в Україні та міжнародних організацій на загальну суму 9 млн 917 тис. грн.», – сказав Лазоришинець.

Зокрема, уряд Грузії надав ліки, інсуліни, вакцини, вироби медичного призначення та витратні матеріали для проведення апаратного гемодіалізу на загальну суму понад 5 млн грн. ВООЗ надала лікарські засоби і вироби медичного призначення у вигляді міжвідомчих медичних наборів для невідкладної допомоги на загальну суму 2 млн 387 тис грн, а також 300 тис. доз правцевого анатоксину на суму понад 260 тис. грн. Фармацевтичні фірми з Великобританії надали сучасні препарати для знеболювання та антибіотики на загальну суму 1 млн 217 тис. грн.

Крім того, Фондом народонаселення ООН надано ліки та вироби медичного призначення у вигляді міжвідомчих медичних наборів для невідкладної допомоги на загальну суму понад 820 тис. грн.

Вітчизняні фармвиробники також взяли участь у наданні благодійної допомоги для потреб АТО, закупивши ліки на загальну суму 466 тис. грн.

«Щоб вчасно і в повному обсязі надати бійцям необхідну медичну допомогу, ми будемо звертатися до медичної служби Міноборони з проханням переглянути логістику поранених до цивільних лікарень», – зазначив очільник МОЗ України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук