Мукачево переходить на індивідуальне опалення

Економіка14 лютого 20112

Позачергова сесія Мукачівської міської ради прийняла рішення про ліквідацію ММКП «Мукачівтепло». Про це повідомив міський голова Золтан Ленд’єл.

«Минулого тижня позачергова сесія прийняла рішення про ліквідацію ММКП «Мукачівтепло» – розпочато процедуру банкрутства. З наступного опалювального року абоненти, які ще користуються центральним опаленням, будуть змушені переходити на індивідуальне опалення. Досвід показав, що воно вигідніше. На цей день у Мукачеві залишилося 3600 абонентів. Ми перейшли ту критичну межу, коли це вже економічно невигідно, і це одна з основних причин. Тобто, якщо брати цілий будинок, де залишилося кілька квартир, які опалює великий котел – це не логічно», - зазначив Золтан Ленд’єл.

Другою причиною, за словами мера, є понад 17-мільйонний борг: «Відповідно тепломережа боргує за газ, за електроенергію, за воду, зарплати», повідомляє портал " Мукачево.net".

Третя причина – 29 грудня судом закриті всі рахунки через виконавчу службу, а це унеможливило ведення будь-якої господарської діяльності. «Подавали апеляцію. 28 січня апеляційний суд розглянув і залишив у силі рішення суду першої інстанції, тобто у підприємства заблоковані рахунки», – повідомив міський голова.

За словами Золтана Ленд’єла, мукачівці, які досі користуються центральним опаленням до закінчення сезону не відключатимуться від нього, але вже з наступного – всім доведеться перейти на індивідуальне опалення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук