Музей Леопольда Левицького у Львові відкрив школу для дітей

Художньо-меморіальний музей Леопольда Левицького відкриває для дітей музейну школу. Програма передбачає щоденні теоретично-практичні заняття, екскурсії, вікторини, квести та майстер-класи. Проект дозволить учасникам зануритися у світ мистецтва і перетворить навчання на цікавий, захопливий та жвавий процес.

Школа розрахована на п’ять днів. Кожен день присвячений певному предмету, вивчення якого базуватиметься на певному циклі творів Леопольда Левицького.

Так, математичний день на прикладі абстрактно-геометричних творів Левицького буде знайомити дітей з геометричними фігурами та навчить створювати власні композиції за допомогою кольорових олівців, а також робити «геометричні» аплікації з кольорового паперу і тканини на картоні.

Музичний день базуватиметься на циклі Л. Левицького «Музика в графіці». А день зоологічний дозволить вивчати світ тварин на прикладі анімалістичних творів художника.

Літературний день буде присвячений ілюструванню улюбленого твору, географічний зосередить увагу на живописних і графічних пейзажних творах Леопольда Левицького.

В усі дні учасники школи будуть не лише вивчати твори художника, а і творити самі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук