Музей «Територія терору» у Львові передали в комунальну власність

На сесії Львівської міськради 30 червня було затверджено акт приймання-передачі в комунальну власність Меморіального музейного комплексу тоталітарних режимів «Територія терору» за інвестиційним договором від 30 жовтня 2014 року, передає прес-служба ЛМР.

Окрім того, сесія ухвалила затвердити акт приймання-передачі інвесторові майнових прав на навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад першого ступеня» у мікрорайоні Сихів-18 за тим же інвестиційним договором.

Нагадаємо, у травні 2014 року на сесії Львівської міськради депутати затвердили інвестиційний проект будівництва музейного комплексу «Територія терору» на просп. Чорновола, 45 та початкової школи і дитячого садочка на 360 місць на вул. Скрипника-Драгана.

Згідно з умовами проекту, після завершення будівництва, музейний комплекс переходить в комунальну власність, а дитяча установа – у власність інвестора ТОВ ВТП «Бодекс».

Проектом передбачено чотири зони музейного комплексу «Територія терору»: «Аванзона», «Алея тоталітаризму», «Пересильна тюрма № 25» і автостоянка для відвідувачів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук