МВФ хоче, щоб німці виходили на пенсію у 67 років

СвітВолодимир Пиріг, 10 травня 20162630

Міжнародний валютний фонд (МВФ) висловив рекомендації Німеччині дотримуватися курсу на проведення подальших структурних реформ, зокрема, підвищити пенсійний вік.

Експерти МВФ пов’язали проведення пенсійної реформи з ростом тривалості життя в Німеччині. Зараз на пенсію в Німеччині йдуть з 65 років, до 2029 року вікову планку планують підняти до 67 років, зазначає Deutsche Welle.

В опублікованих у понеділок рекомендаціях експерти МВФ висловили впевненість, що «подальший прогрес в реалізації структурних реформ міг би сприяти зростанню економічного потенціалу» Німеччини, і порекомендували країні нарощувати державні і приватні інвестиції в інфраструктуру.

Крім того, на тлі міграційного потоку в країни Європейського Союзу співробітники фонду зазначили на необхідності забезпечити ширшу зайнятість біженцям. Також в МВФ позитивно оцінили додаткові багатомільярдні інвестиції Німеччини, спрямовані на врегулювання міграційної кризи в країні.

«Від динамічного розвитку економіки ФРН буде в кінцевому підсумку залежати і ситуація з фінансовим оздоровленням єврозони», – йдеться в документі МВФ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук