МВФ назвав умови для отримання Україною п'ятого траншу кредиту

ЕкономікаАндрій Стець, 14 вересня 20177762
Серед вимог кредиторів – пенсійна реформа та боротьба з корупцією

Україна для завершення четвертого перегляду програми співробітництва і отримання п'ятого траншу Міжнародного валютного фонду має затвердити пенсійну реформу, прискорити приватизацію й показати реальні результати в боротьбі з корупцією. Про це заявив директор із комунікацій МВФ Джеррі Райс на брифінгу у Вашингтоні, інформує УНІАН.

«З приводу четвертого перегляду - ми очікуємо, що він буде можливий після того, як законодавство, необхідне для перегляду, буде ухвалено», – сказав Райс.

«Ключові питання - пенсійна реформа, кроки щодо прискорення приватизації, конкретні результати в боротьбі з корупцією, вони стануть ключем для того, щоб програма продовжилася», – сказав він.

Також Райс зазначив, що важливою умовою продовження програми стане прихильність енергетичної та фіскальної політики України цільовим показникам, передбаченим програмою МВФ.

Національний банк очікує транш від МВФ 2 млрд доларів і від Єврокомісії 600 млн євро до кінця 2017 року.

Нагадаємо, що раніше стало відомо про те, що запровадження земельної реформи більше не є обов’язковою умовою чергового отримання траншу від Міжнародного валютного фонду.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук