МВС порушило справу щодо виплати пенсій Януковичу і Азарову після втечі

ЕкономікаІрина Данилів, 3 листопада 20146530

Головне слідче управління МВС розпочало досудове розслідування в кримінальному провадженні за фактом вчинення службовими особами Пенсійного фонду України розтрати бюджетних коштів шляхом здійснення виплат пенсій екс-президенту України Віктору Януковичу і екс-прем’єр-міністру України Миколі Азарову, повідомляє «Дзеркало тижня.

«Справу порушено за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною 5 статті 191 Кримінального кодексу України. Однак станом на 16 жовтня повідомлення про підозру у вчиненні вказаного правопорушення не було складено», - йдеться у матеріалі.

Про це стало відомо після того, як автор статті звернувся з запитом до Пенсійного фонду з проханням повідомити чи виплачується пенсія Януковичу і Азарову після їх відставки та втечі з України на початку 2014 року. І якщо виплачується, то у який спосіб.

Пенсійний фонд назвав цю інформацію конфіденційною і не надав даних. Натомість повідомив про порушення досудового розслідування по факту виплати пенсій вказаним особам. Цю інформацію підтвердили в МВС.   

«19 вересня 2014 року ГСУ МВС України розпочало досудове розслідування в кримінальному провадженні №12014000000000413 за фактом вчинення службовими особами Пенсійного фонду України розтрати бюджетних коштів шляхом здійснення виплат пенсій екс-президенту України В.Януковичу і екс-прем'єр-міністру України М.Азарову» 

При цьому у жодному з органів не повідомили які саме пенсії були нараховані Януковичу і Азарову.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук