МВС зекономило понад ₴3,17 млн на закупівлі паливно-мастильних матеріалів

ЕкономікаОльга Карабан, 31 грудня 20142790

У Міністерстві внутрішніх справ України заявили, що інформація про нібито придбання МВС автомобільного палива за завищеними цінами не відповідає дійсності та є черговою провокацією. У відомстві наголосили, що заощадили понад 3 млн грн на закупівлі паливно-мастильних матеріалів.

Як повідомили у прес-службі міністерства, нещодавно в одному з інформаційних джерел було опубліковано інформацію про закупівлю МВС у третій декаді грудня поточного року автомобільного палива на 79,2 млн грн за нібито завищеними цінами.

«МВС за цей період закуплено автомобільного палива на суму 76,039 млн. грн. за рахунок коригування ціни закупівлі. Протягом другої половини грудня мало місце значне систематичне коливання цін на бензини моторні та дизельне паливо, яке досягало розмірів від 17,49 грн до 19,49 грн за літр бензину А-95 (мережі АЗС WOG, ОККО)», – йдеться у повідомленні.

У відомстві також повідомили, що під час виконання договору ціна пального коригувалась, у тому числі на підставі додаткових угод до договорів, виходячи з роздрібного рівня цін на мережі автозаправних станцій WOG.

«На початок проведення процедури закупівлі бензинів А-95 і А-92 (18 грудня) ціна бензинів на мережах WOG, ОККО становила 19,49 грн і 18,99 грн за літр відповідно, у зв’язку з цим МВС й було акцептовано ціни на ці види палива у розмірі 19,44 грн і 18,90 грн за літр, що відповідало кон’юктурі вартості нафтопродуктів на ринку України на момент проведення процедури закупівлі», – зазначили в МВС.

Також повідомляється, що відповідно до ст. 39 Закону України «Про здійснення державних закупівель» МВС було зобов’язане укласти договір на підставі саме акцептованої ціни тендерної пропозиції учасника (ТОВ «ВОГ Рітейл»).

«Одночасно ціни цих договорів були скориговані та зменшені, виходячи з 18,48 грн за літр бензину А-95 і 17,94 грн – за літр бензину А-92, тобто нижче рівня роздрібних цін на пальне, чинних на той час (станом на 19 грудня, день акцепту пропозиції учасника, роздрібні ціни на мережі WOG становили 18,49 грн. і 17,99 грн. за літр бензинів А-95 і А-92, відповідно)», – пояснили у міністерстві, наголосивши, що ці заходи дозволили відомству зекономити понад 3,17 млн грн.

«Таким чином, інформація про придбання МВС автомобільного палива за завищеними цінами не відповідає дійсності та є черговою провокацією», – додали у МВС.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук