На Ауторсинговому форумі у Львові обговорять проблеми розвитку IT-компаній

Економіка23 червня 20102562

26 червня у Львові відбуватиметься другий Аутсорсинговий форум, присвячений проблемам росту компаній ІТ – сектора. Про це під час прес-конференції 23 червня повідомив координатор форуму, засновник Lviv Startup Club Ростислав Чайка.

Р.Чайка повідомив, що під час форуму обговорюватимуться питання розвитку кадрового потенціалу компаній. "При тому, що щороку львівські вищі навчальні заклади дають 1,5 тис. випускників ІТ-спеціальностей, реально в галузі у Львові працює 3-5тис. спеціалістів. Решта чомусь не працюють за спеціальністю, не приходять в компанії. Ми бачимо великим завданням для себе донести до студентської молоді важливість здобувати відповідні знання. Бо український ІТ-сектор може конкурувати з іншими країнами, якщо ми будемо могти виконувати дуже складні технологічні задачі – прокоментував Р.Чайка. – з іншого боку, необхідно проаналізувати, чому лише 20% аутсорсингових ІТ-компаній України мають штат у понад 50 працівників, що решті заважає подолати цей психологічний рубіж".

За словами голови кластеру IT-BPO у Львові, засновника компанії "Eleks" Олексія Скрипника, під час форуму розглядатимуться аспекти розвитку співпраці між компаніями та університетами для підняття освітнього рівня студентів. "Ми обговорюємо, як можна удосконалити програми навчання як з основних предметів, так і з англійської мови, чим можуть допомогти компанії", - зазначив він.

Також під час форуму обговорюватимуться положення проекту Податкового Кодексу, який за словами організаторів, передбачає новації, які можуть змусити аутсорсерів переходити в тінь.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук