На боротьбу з коронавірусом Україна витратила майже 2 млрд грн

На боротьбу з коронавірусом Україна витратила майже 2 млрд грн
фото УНІАН
Більшу частину грошей було витрачено на медикаменти й медичні вироби

За два місяці Україна витратила з на боротьбу з епідемією коронавірусної інфекції Covid-19 майже два 2 млрд грн бюджетних коштів. Про це йдеться в повідомленні на сайті міністерства фінансів у середу, 6 травня.

За даними Державної казначейської служби України, з 1 березня по 29 квітня 2020 року коштом бюджетів усіх рівнів здійснено платежі на суму 1,8 млрд (455 млн грн коштів держбюджету й 1,3 млрд грн коштів місцевих бюджетів).

Зокрема, понад 640 млн грн було витрачено на медикаменти й медичні вироби. 552,8 млн грн на придбання медичного обладнання, 462,5 млн грн – на медичні маски, антисептики й експрестести.

121,6 млн грн витратили на послуги з надання нерегулярних пасажирських перевезень (організацію перевезення пацієнтів, хворих на коронавірус, медичних працівників, перевезення персоналу). 22,1 млн грн спрямували на роботи з капітального ремонту об'єктів, 4,2 млн грн млн грн на харчування пацієнтів, хворих на коронавірус.

Зазначимо, що за останню добу в Україні зафіксували 487 нових випадків інфікування коронавірусом. Загальне число хворих на Covid-19 сягнуло 13 184.

Карантин у зв'язку з епідемією коронавірусу в Україні подовжено до 22 травня. Деякі обмеження уряд скасовує з 11 травня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук