На Буковині створять стабілізаційний фонд зерна та борошна

Економіка1 квітня 20114960

У Чернівецькій області буде створено стабілізаційний фонд зерна та борошна. Це передбачено у регіональній програмі області на 2011-2013 роки, яку було прийнято під час сесії обласної ради.

Про це ZAXID.NET повідомили у Чернівецькій обласній раді.

Метою програми є формування обласного стабілізаційного фонду зерна і борошна для хлібопекарської галузі та забезпечення продовольчої безпеки області в частині постачання населення найпопулярнішими видами хліба. Задля цього передбачається щорічне надання найбільшому в області виробнику муки – Державному підприємству «Неполоківецький комбінат хлібопродуктів» – безпроцентної поворотної позики з обласного бюджету в розмірі 2,5 млн грн. Зазначені кошти будуть використовуватись для періодичного поповнення резерву продовольчого зерна.

Завдяки стабільній роботі даного підприємства хлібозаводи області забезпечуються якісним борошном за цінами нижчими, ніж в інших виробників. Водночас, низька відпускна ціна на борошно не дозволяє комбінату накопичити кошти для закупівлі масових партій продовольчого зерна для безперебійного забезпечення борошном хлібопекарських підприємств області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук