На Буковині влада і благодійники спільно розвиватимуть кооперативи

Економіка6 червня 20115581

На Буковині влада спільно з Міжнародною благодійною організацією «Добробут громад» підписали меморандум про об’єднання зусиль у впровадженні обласної «Комплексної програми підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів у Чернівецькій області на 2011-2015 роки».

Урочисте підписання Меморандуму про співпрацю між Чернівецькою обласною державною адміністрацією, обласною радою, МБО «Добробут громад», Сторожинецькою РДА та районною радою відбулося 5 червня на святі виходу на полонину в Красноїльську Сторожинецького району «Красноїльська полонина – 2011», повідомили ZAXID.NET у прес-службі Чернівецької облдержадміністрації.

Підписання такої програми дасть змогу впровадити заходи, спрямовані на розв’язання проблем зайнятості на селі й підвищення прибутків за рахунок ведення особистого селянського господарства, стимулювати розвиток сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів та їх об’єднань, а також створюваних ними підприємств з переробки молока.

Багатосторонній меморандум передбачає також співпрацю у межах районної «Програми розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, комунальних сільськогосподарських підприємств та підприємств агросервісного обслуговування на селі в Сторожинецькому районі на 2011-2015 роки», реалізація якої розпочнеться зі створення підприємства з переробки молочної сировини «Молочний край», що буде засновано районним об’єднанням сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів у Сторожинецькому районі.

«Спільна ініціатива в рамках впровадження цієї Програми стане першою спробою власників особистих селянських господарств об’єднатися для створення молокопереробного підприємства задля подальшого збуту виробленої продукції», – відзначив голова ОДА Михайло Папієв.

Своєю чергою ОДА та обласна рада сприятимуть виділенню з обласного бюджету коштів на реконструкцію приміщення під молокопереробне підприємство та закупівлю обладнання міні-молокопереробного заводу для кооперативного підприємства «Молочний край».

МБО «Добробут громад» підготує проектну пропозицію з планованим обсягом співфінансування для закупівлі обладнання міні-молокопереробного заводу та всебічно сприятиме затвердженню цієї проектної пропозиції донорами.

Ще один меморандум підписали Сторожинецька РДА та група компаній «Мрія». Він передбачає співпрацю в напрямку розвитку молочного скотарства та створення великотоварної ферми на території району. Офіційно співпрацюватиме РДА також з ДП «Сторожинецьке лісове господарство» та ВАТ «Красноїльський ДОК», який передбачає створення сприятливих економічних умов для розвитку деревообробки в районі. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук