На Буковині з початку року закрилося майже 4000 «спрощенців»

Економіка18 квітня 20114041

У Чернівецькій області порівняно з першим кварталом 2010 року кількість фізичних осіб-платників спрощеної системи оподаткування скоротилася на 3,9 тис. осіб. Водночас надходження до Пенсійного фонду від «спрощенців» зросли більш, як у 4 рази, і становили 25,3 млн грн.

Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі облдержадміністрації, в середньому одним суб’єктом підприємницької діяльності спрощеної системи оподаткування сплачено 270 грн, тоді як у минулому році від фізичних осіб-спрощенців надходило приблизно 52 грн на одну особу.

Законом України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» передбачено для всіх фізичних осіб-спрощенців обов’язкове страхування в Пенсійному фонді України та Фонді соціального страхування на випадок безробіття. Саме це закладено у встановлену для них обов’язкову ставку -34,7% від мінімальної заробітної плати.

Крім цього, фізичні особи-підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, можуть додатково на добровільних засадах застрахуватися від тимчасової втрати працездатності (ставка 36,6%), або від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання (ставка 36,21%), або за всіма видами загальнообов’язкового державного соціального страхування (ставка 38,11%).

Нагадаємо, в Україні за перші три місяці 2011 року 56 613 приватних підприємців припинили свою роботу. Зокрема у Львові з початку року власну справу згорнули 60 підприємців - юридичних осіб, а з фізичними узагалі катастрофа - понад 400 - припинило бізнес. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук