На Буковині заборгованість із зарплати скоротилась на 31%

Економіка22 грудня 20101730

У Чернівецькій області заборгованість із заробітної плати та на економічно активних підприємствах області упродовж нинішнього року була найменшою серед регіонів України.

Як повідомили ZAXID.NET повідомили у Чернівецькій ОДА, на всіх підприємствах-боржниках розроблені графіки погашення заборгованості із заробітної плати, сформовано узагальнені графіки ліквідації боргів загалом по області, районах та містах Чернівці і Новодністровськ.

Протягом цього року за несвоєчасну виплату заробітної плати притягнуто до адміністративної відповідальності 143 керівника підприємств-боржників. Прокуратура Чернівецької області за результатами проведених перевірок щодо дотримання чинного законодавства про оплату праці видала 150 приписів та подань, притягнуто до відповідальності 170 посадових осіб, порушено 43 кримінальних справи.

На 1 грудня у Чернівецькій області порівняно з 1 січня заборгованість із зменшилася на 1,8 млн. гривень або на 31% і становить 3,9 млн грн. На економічно активних підприємствах заборгованість за цей період скоротилася на 1,5 млн грн або на 38% і становить 2,5 млн грн.

Загальна сума боргу із заробітної плати та на економічно активних підприємствах області упродовж нинішнього року була найменшою серед регіонів України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук