На бюджетні галузі Львівщини додатково планують виділити ₴61 млн

ЕкономікаОрися Шиян, 4 грудня 20171850

Комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку Львівської облради погодила зміни до обласних програм та показників обласного бюджету на 2017 рік. Завтра, 5 грудня, їх розглянуть депутати під час засідання сесії.

«Запропоновано збільшити обсяг обласного бюджету на 61 млн грн, з яких 26,4 млн грн – перевиконання планових показників на 1 листопада, медична субвенція для фінансування заробітної плати галузі охорони здоров’я – 27,37 млн грн, а також субвенція з держбюджету на будівництво, реконструкцію будинків для дітей-сиріт – 7,3 млн грн», ‒ йдеться у повідомленні прес-служби ЛОР.

Завдяки цим змінам бюджетні галузі отримають додаткове фінансування. Передбачається виділити галузі освіти додатково 995 тис. грн, охорони здоров’я – 32,9 млн грн, соціального захисту – 4,9 млн грн, фізичної культури – 2,1 млн грн, туризму – 100 тис. грн.

Також бюджетна комісія запропонувала виділити 2,2 млн грн для придбання карети екстреної швидкої допомоги.

Зміни до обласного бюджету на 2017 рік депутати розглянуть завтра, 5 грудня, під час засідання сесії обласної ради.

Головна мета цього перерозподілу, за словами голови комісії Олега Домчака, вирішення проблеми фінансування дефіциту заробітної плати для бюджетних установ та першочергових видатків. До кінця року область очікує додатково 35 млн грн з перевиконання, які скерують на виплату заробітної плати бюджетникам.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук