На Екофорумі у Львові вперше покажуть проект заводу з переробки ТПВ

ЕкономікаОрися Шиян, 2 жовтня 201711590

5-6 жовтня у Львові стартує ІІІ міжнародний екологічний форум «Вода та Енергія», під час якого обговорюватимуть проблеми у сфері питного водопостачання, реформи в екологічному законодавстві, впровадження новітніх технологій очищення комунальних стічних вод, використання відходів вторинної сировини. На форумі вперше представлять результати морфологічного дослідження щодо твердих побутових відходів, яке проводили французькі експерти Egis, повідомляє прес-служба ЛМР.

«Експерти дивилися, що є, умовно кажучи, у смітнику біля багатоповерхівки, біля котеджів тощо. Це дуже велика наглядна дорожня карта, що показує, яким чином рухатися далі. Також у межах Форуму буде запрезентовано проект заводу над яким сьогодні працює мерія», ‒ зазначив заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Крім цього, на форумі підпишуть меморандум про співпрацю між Львівською міською радою та Польським національним екологічним фондом, за яким останній фінансуватиме реконструкції очисних споруд Львова.

«Оцінка фінансування очистки стічних вод, за попередніми розрахунками міжнародних експертів, сягає від 100 до 200 млн євро. Перший етап, який буде вирішуватися протягом наступних двох років, – це львівський біогазовий проект, який дозволить частково зняти питання переробки мулу на очисних спорудах і отримати додаткове джерело альтернативної енергії – біогаз, який потім перетворюватимуть в електроенергію», ‒ пояснив голова організаційного комітету ІІІ міжнародного екологічного форуму «Вода та енергія».

Міжнародний екологічний форум «Вода та Енергія» втретє проводиться у Львові. Ініціатором проведення форму є «Львівводоканал», а організатором ‒ Асоціація водоканалів України за підтримки Міністерства екології і Міністерства регіонального розвитку.

Перший день форуму буде присвячений темам води і енергії, другий – переробці сміття. Детальна програма тут.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук