На фасаді дитячої бібліотеки у Львові відкривають монументальну виставку

КультураДар'я Буряченко, 30 червня 20152790

Протягом Форуму «ДОНКУЛЬТ» відомий харківський художник Роман Мінін (родом з Донеччини) працював із дітьми над розписом фасадних стін дитячої бібліотеки Львова. Авторами та виконавцями композиції стали понад 20 дітей віком від 8 до 12 років з Донбасу та Львова.

Ескізами до проекту слугували дитячі малюнки, відібрані та складені Романом Мініним у єдину композицію, інформує ЛМР. 

«У цій роботі я виступив у ролі диригента талановитих музикантів. А взагалі, це практика добра, жест доброї волі. І я сподіваюсь на взаємність, буду радий ініціативам львівських художників у громадському просторі Харкова. Було б чудово, якби такого роду досвід передавався по ланцюжку з міста в місто. Я дуже хочу, щоб наша робота послугувала прикладом для чиновників, адже можна змінювати міське середовище такими простими способами, опановувати та розвивати подібні практики доброти», - поділився своїми думками Роман Мінін. 

«Ми також сподіваємося, що ця акція, ініційована Культурним форумом «ДОНКУЛЬТ», отримає продовження та посприяє розвитку паблік-арта в українських містах. А у гостинному Львові залишиться такий яскравий та світлий спогад про «ДОНКУЛЬТ», який об’єднав митців зі сходу та заходу», - зазначають представники форуму «ДОНКУЛЬТ». 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук