На Форумі презентуватимуть факсимільну публікацію першодруку поеми "Гайдамаки"

6 вересня 201313090

Першу в історії українського книговидання факсимільну публікацію першодруку Шевченкової поеми "Гайдамаки" запрезентує на книжковому форумі видавництво "Критика". До подарункового видання увійшли три книги: окрім твору класика, ще й нова монографія Григорія Грабовича та розвідка Олеся Федорука.

Факсимільне видання "Гайдамаків" точно відтворює першодрук: стільки ж сторінок, такий же ж розмір та ґатунок паперу і, найважливіше, текст.

Усі прижиттєві книжки Шевченка мали по декілька факсимільних перевидань, і лише "Гайдамаки" досі не мали такого відтворення, хоча це найбільша поема Тараса Григоровича та один з найзнаковіших його творів. Професор Гарвардського університету Григорій Грабович зібрав у своїй монографії усю критику, опубліковану з часу виходу поеми у світ та по новому осмислює цей твір. .

Збірник, який побачив світ зусиллями Інституту Критики й Інституту джерелознавства НТША та за підтримки Наукового товариства ім. Шевченка в Америці, цьогоріч позмагається за звання найкращої книги форуму видавців, - повідомляють журналісти 24 каналу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук