На Форумі видавців у Львові презентують комікси про захисників Донецького аеропорту

На Форумі видавців у Львові презентують комікси про захисників Донецького аеропорту
фото ZAXID.NET
Перший випуск надрукували накладом 10 тисяч примірників українською мовою і 2 тисячі англійською за кошти благодійників

Під час Форуму видавців у Львові, 16 вересня, презентують перший випуск коміксів «Кіборги», який розповідає про оборону Донецького аеропорту взимку 2014 року. Про це ZAXID.NET розповів автор рисунків Дмитро Ткаченко.

«До мене звернулися представники громадської організації «Вірні традиції» з пропозицією намалювати події біля Донецького аеропорту, я відразу погодився. Ми почали зустрічатися з хлопцями, які брали участь у обороні аеропорта, записували діалоги , а пізніше я малював до них картинки. Ми відтворювали екіпірування кожного бійця окремо», – розповідає Дмитро Ткаченко.

Автор коміксів відтворював екіпірування кожного бійця окремо

Перший випуск коміксу розповідає про трьох побратимів із львівської 80-ї окремої аеромобільної бригади, один з яких був важко поранений під час затяжних боїв за аеропорт. Оскільки евакуація була неможлива, двоє інших вирішили спробувати врятувати його, ризикуючи власними життями. Друзі виносили пораненого вояка у 30-градусний мороз, не маючи ні зброї, ні навіть бронежилетів.

«Я був одним із цих трьох хлопців про яких, власне, і йдеться у коміксі. Усі події та діалоги тут реальні, ми лише забрали кілька складних моментів, бо розраховуємо, що це читатимуть діти. Для мене дуже важливо, що цю історію почує якнайбільше людей», – зазначив учасник львівської 80-ї окремої аеромобільної бригади Іван.

Перший випуск коміксу розповідає про трьох побратимів із львівської 80-ї окремої аеромобільної бригади, один з яких був важко поранений під час затяжних боїв за аеропорт

Перший випуск надрукували накладом 10 тисяч примірників українською мовою і 2 тисячі англійською мовою за кошти благодійників. Журнал має формат А4 і 32 кольорові сторінки. Ініціатори видання коміксу запевняють, що ціна за примірник буде невисокою, наразі вони розраховують вартість. Розповсюджувати журнал планують спочатку у книгарнях Львова, а пізніше і всієї України. За кошти, вилучені з продажу, планують видавати наступні випуски журналу та частину грошей віддавати на психологічну та фізичну реабілітацію військових, які повертаються з АТО.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук