У Львові видали перший український комікс про АТО

Головні новини Львова 18.12Ольга Зеліско, 18 грудня 2015, 14:53 856 1

Перший український комікс про війну випустило молодіжне львівське об'єднання «Граніт». Це мальована історія про молодого прокурора-хабарника, який вирішив поїхати в зону АТО заради статусу учасника бойових дій. Проте його погляди змінюються під впливом містичних снів про козаків та подій біля Савур-могили.

Над цим номером працювали 10 осіб. Наразі комікс видали пілотним тиражем – 1000 примірників. Частину екземплярів передадуть в рамках проекту «Фронтова бібліотека» для дітей на сході України. Автори шукають спонсорів для повноцінного друку і продовження серії.

«Ми видали зараз 500 екземплярів, автор сценарію видав ще за свої гроші 500 екземплярів. Це смішний тираж, як наслідок, це дуже негативно відображається на ціні. Цим коміксом ми хочемо залучити кошти до наших інших заходів. Зокрема, до "Фронтової бібліотеки". Ми хочемо, щоб частина цих коміксів пішла до дітей на сході, щоб вони розуміли, що ця війна – це наслідок того, що ми програли інформаційну війну», – розповів співзасновник об'єднання «Граніт», учасник АТО Андрій Мочурад.

Сценарій коміксу – Денис Фадєєв, художнє оформлення – група «Осіріс».

Міська рада підтримала проект ентузіастів. «Це є національно-патріотичне виховання, це особлива ніша, яку ніхто не торкається, до якої ніхто не підходить, якою ніхто не займається», – зазначив спеціаліст міського управління молоді, сім'ї та спорту Юрій Гладкий.

Також власним коштом активісти видали мальований український календар, де помістили 13 робіт художників.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук