На футбольний турнір у Гданськ поїдуть дві львівські команди
Із 6 по 12 серпня у Гданську (Польща) пройде п’ятий дитячий міжнародний футбольний турнір "Євро покоління-2012". У ньому візьмуть участь команди, що представляють міста-кандидати на проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Зокрема поїдуть дві команди зі Львова - однойменна "Львів" та "Галичина". Про це 4 серпня на брифінгу повідомив начальник управління сім'ї, молоді і спорту Львівської міськради Юрій Наконечний.
"Мета проведення турніру - популяризація дитячого футболу і промоція спільного україно-польського проекту - "Євро-2012". Участь у турнірі беруть 6 українських команд і 6 польських", - зазначив чиновник.
За словами голови Федерації футболу Львівської області Ярослава Грися, перший турнір відбувся у Польщі. "Регламент турніру: рік в Польщі, рік в Україні. Приймають ті міста, звідки команда, яка виграла. Цього року команда з Дніпропетровська відмовилася брати участь, тому їдуть дві львівські", - сказав Ярослав Грисьо.
Нагадаємо, футболістам з дитячого міжнародного турнір в середньому 13 років.