На громадський бюджет Львова мешканці подали 300 проектів

На громадський бюджет Львова мешканці подали 300 проектів
Проект громадського простору на зупинці "Русалка Дністрова"

У суботу, 16 вересня, опівночі закінчився термін подачі проектів на громадський бюджет Львова. Як зазначено на сайті громадського бюджету, цьогоріч львів’яни подали 300 проектів на загальну суму майже 240 млн грн, що на 35 проектів більше, ніж у 2016 році.

До кінця жовтня виконавчі органи міської ради розглядатимуть усі подані проекти, після чого протягом двох тижнів (з 1 до 15 листопада) львів’яни зможуть проголосувати за своїх фаворитів, а проекти, що наберуть найбільше голосів, будуть втілені за кошти громадського бюджету.

Однією з цьогорічних новацій громадського бюджету стало те, що крім тих, хто живе, працює або навчається у Львові, свої проекти можуть подавати мешканці Рудного, Винник та Брюхович.

Кожна людина зможе проголосувати за один малий проект (сума якого ставить до 500 тис. грн) та за один великий проект (до 3 млн грн). Зробити це можна на сайті громадського бюджету за допомогою Bank ID, або у міських ЦНАПах. На реалізацію ідей львів’ян у бюджеті передбачено 20 млн грн (12 млн грн на малі проекти і 8 млн грн на великі).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук