На інавгурації Петра Порошенка поп-музики не було

Під час урочистого прийняття з нагоди інавгурації Президента України Петра Порошенка виступили Національний симфонічний оркестр, капела Ревуцького, Мар’яна Садовська, хорова капела “Думка”, ансамбль старовинної музики “Хорея козацька” та рок-група “Кому вниз”.

Як розповіла співачка та громадський діяч, голос львівського Майдану Софія Федина, відчувалося, що підбір музики здійснювався згідно смаків Петра Порошенка.

“Музична програма була побудована, як історична ретроспектива, як історія України, - розповіла Софія Федина, - і Петро Олексійович з дружиною та сином уважно слухали, в той час як інші розбрелися по кутках. В цей час до них нікого не пускали і навіть не дозволяли фотографувати”.

Ще одна львів’янка, яка мешкає зараз у Кельні, Мар’яна Садовська обрала для свого виступу колискові, “котрих я навчилася в Галини Попко (Полтавщина) і в Ганни Муряк (Лемківщина), - написала співачка на своїй сторінці у Facebook, - Колискові-обереги, колискові зі Сходу і Заходу, для моєї оновленої, єдиної, рідної Землі”.

“Кому вниз” у супроводі оркестру виконав пісню на вірші Олександра Олеся “Вийди, змучена людьми”.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук