На «Львівтеплоенерго» виявлено порушень на 4,7 млн грн

Економіка30 червня 20102002

У Львові на міському комунальному підприємстві «Львівтеплоенерго» виявлено фінансових порушень на суму 4,7 мільйона гривень. Такі результати ревізійної перевірки фінансово-господарської діяльності підприємства, яку провели працівники КРУ у Львівській області.

Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі КРУ у Львівській області.

Так, внаслідок неправильного розрахунку орендної плати ЛМКП «Львівтеплоенерго» недоотримано 155,1 тис. грн доходів від зданих в оренду нежитлових приміщень. Ще 131,0 тис. грн недоотримано від підприємства, яке платило за використану теплову енергію за заниженими тарифами. Без дозволу уповноваженого органу демонтовано недобудовані тепломережі житлового масиву «Лисиничі», що призвело до втрат матеріальних ресурсів на 882,5 тис. грн.

Працівникам підприємства незаконно виплачено 338,5 тис. грн премій, 14,6 тис. грн матеріальної допомоги та майже 290 тис. грн надбавок до посадових окладів. Відповідно, до державних цільових фондів зайво сплачено 238,6 тис. грн нарахувань на заробітну плату.

З листопада 2008 по серпень 2009 року підприємство заплатило ЛМКП «Львівводоканал» 76,8 тис. грн за використання холодної води. Однак документів, які би підтверджували отримання цієї води, ревізори не виявили. Також підприємство перерахувало 58 тис. грн підприємцю за юридичні послуги, документального підтвердження яких немає.

Ревізори встановили, що ЛМКП «Львівтеплоенерго» зайво заплатило за виконані підрядними організаціями ремонтні роботи 24,8 тис. грн. Ще на 13,5 тис. грн. вартість робіт була підрядниками завищена, але рахунки підприємство ще не оплатило.

У 2009 році було створено товариство з обмеженою відповідальністю, в яке ЛМПК вклало 1,4 мільйона гривень. Оскільки новостворене підприємство виявилось збитковим, ЛМПК втратило свою частку в капіталі, яка на той час складала 700 тис. грн. Разом з наданою спонсорською та благодійною допомогою, здійсненими адміністративними витратами за аудиторські послуги тощо сума коштів, витрачених ЛМКП неефективно, склала 970,2 тис. грн.

Також ЛМКП «Львівтеплоенерго» безпідставно знято з бухгалтерського обліку приватизовану квартиру вартістю 359,5 тис. грн.

За допущені порушення на 6 працівників ЛМКП «Львівтеплоенерго» складено протоколи про адміністративне правопорушення. Матеріали ревізії передано в УДСБЕЗ ГУМВС України у Львівській області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • анін 30 червня 2010, 17:08

  для Міла Напруга до Львівтеплоенерго не має ніякого відношення-зверніться до Електромереж! "Учите матчасть"!

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Mila 30 червня 2010, 09:16

  А ще вони, сволоти, не регулюють напругу і замість 220Вт подають і 258 і 269Вт. В нас летить техніка, платимо більше ніж треба (через нерегульовану підвищену напругу споживаємо більше), а їм хоч би хни. Падлюки ще й нашими грошима не нажеруться, і зарплати, і премії і квартири та оборутки за наш рахунок прокручують, замість того щоб свою техніку привести до ладу. За грати те бидло щоб іншим неповадно було.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук